fbpx
Odjechana Farsa plakat

Odjechana Farsa

Ostrzegamy!

„Odjechana farsa” – najbardziej odjechane i nieprzewidywalne dwie godziny twojego życia. Obejrzenie „Odjechanej farsy” może być przyczyną niemożności powstrzymania śmiechu i grozi intensyfikacją dobrego humoru. Przed wizytą w teatrze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. A potem, niezależnie co powiedzą… i tak przyjdź na „Odjechaną farsę”. Najwyżej umrzesz ze śmiechu… Czy w jednym niewielkim pokoju hotelowym zmieści się 10 osób, z których każda będzie miała swoje plany związane z tym pokojem i osobami w nim się pojawiającymi? Tak…ale pod warunkiem, że w owych 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów, którzy brawurowo zagrają dziesięć różnych postaci w dziesiątkach zaskakujących i absurdalnych sytuacji. Sławny pisarz piszący poradniki małżeńskie – jak żyć w szczęśliwym związku – ze swą nieszczęśliwą i znudzoną związkiem żoną, senator incognito wraz z kochanką pragnącą za wszelką cenę sławy, siostra zakonna ze inklinacjami do show biznesu, nachalny i wścibski boy hotelowy, przebiegła reporterka miejscowej stacji telewizyjnej – to tylko kilkoro postaci z tej niezwykłej galerii ludzkich osobliwości, które los połączy przez kilkadziesiąt minut w małym pokoju hotelowym na dalekiej prowincji. Świat w pigułce i pigułka eksplodująca emocjami, żądzami i uczuciami, które… mieszkają w każdym z nas. „Odjechana farsa” to zupełnie zwariowana i nieprzewidywalna teatralna przygoda, to zabawa w najczystszej formie, to popis aktorskich umiejętności najwyższej klasy i Mount Everest komediowej formy. Błyskotliwe i przezabawne dialogi, nieprawdopodobna historia i zawrotne tempo akcji, imponująca inscenizacja oraz gwiazdorska obsada. Wszystko czego potrzeba, ażeby spędzić najbardziej odjechany i relaksujący wieczór w małym, ale niezwykłym pokoju hotelowym.

Obsada:
Monika Mazur
Piotr Szwedes

Twórcy:
Philip LaZebnik i Kingsley Day
Reżyseria – Tomasz Dutkiewicz
Scenografia – Wojciech Stefaniak
Tłumaczenie – Hanna Szczerkowska

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.

Bilety Odjechana Farsa

Obsada Odjechana Farsa

Monika Mazur

Piotr Szwedes

Piotr Szwedes

Wideo

Recenzje

Ad
Grajewo
Naprawdę dobry spektakl i dobra gra aktorska. Polecam
Regapolis
Koszalin
Świetny spektakl. Serdecznie polecam
Halina
Pyrzyce
Świetna sztuka, duża dawka humoru, brawa za wspaniałą grę aktorską. Serdecznie wszystkim polecam
Margosza
Pyrzyce
Spektakl fantastyczny. Mistrzowski występ pary aktorskiej Piotra i Moniki. Spektakl trudny technicznie, ale profesjonalizm aktorski i kunszt sceniczny na wysokim poziomie. Swietna zabawa w świetniej oprawie! Polecam każdemu!!!
Teresa
Ełk
Jadąc na "Odjechaną farsę" wiedziałam, że będzie przednia zabawa. Ale nie spodziewałam się, że aż tak!. Zarówno gra pary aktorów, jak i treść sztuki rozbawiła mnie do łez. Polecam. Oprócz humoru w sztuce można dojrzeć pewne przesłanie, że miłość i małżeństwo może przechodzić kryzysy, chwile zwątpienia, ale tak naprawdę warto o nie walczyć.
Jolanta
Lidzbark Warmiński
Świetny spektakl. Świetna zabawa