fbpx

Koncert Muzyki Filmowej

Koncert największych przebojów muzyki filmowej

Koncert Muzyki Filmowej przenosi nas w świat filmowych bohaterów i ich niezwykłych historii. Orkiestra symfoniczna MAXIMUS, pod kierownictwem cenionego dyrygenta Michała Kocimskiego, przeprowadza nas przez dzieje kina, prezentując słynne tematy muzyczne. W repertuarze znajdują się hity ze znanych dramatów, komedii, filmów akcji czy romansów. Podczas koncertu pojawią się utwory z filmów takich, jak „Rocky”, „Titanic”, czy „Ojciec chrzestny”.

Wydarzenie jest wyjątkową okazją, aby na żywo, w oryginalnym wykonaniu, usłyszeć światowy przebój „Mam tę moc”. Piosenkę z filmu animowanego „Kraina lodu”, w polskiej wersji językowej nagrała Katarzyna Łaska. Wokalistka ma w swym dorobku szereg głównych ról w musicalach, bogate doświadczenie dubbingowe, a także występ na 92. ceremonii wręczenia Oscarów. W Koncercie Muzyki Filmowej występuje z orkiestrą MAXIMUS jako solistka. Na scenie wymiennie zobaczymy również charyzmatycznych aktorów i wokalistów: Kamila Dominiaka, Jakuba Wociala, Martina Fitch.

Koncert Muzyki Filmowej to nie tylko wyjątkowe doświadczenie artystyczne, lecz również okazja do spędzenia wieczoru w magicznej atmosferze. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki oraz kina do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

Orkiestra symfoniczna MAXIMUS
Dyrygent/ kierownik muzyczny – Michał Kocimski
Wokaliści – Katarzyna Łaska/ Weronika Bochat i Kamil Dominiak/ Jakub Wocial/ Martin Fitch
Prowadzenie – Fabiola Samborska
Producent – Agencja Artystyczna Idea Art

Czas  trwania: 100 minut

Bilety Koncert Muzyki Filmowej

Obsada Koncert Muzyki Filmowej

Wkrótce uzupełnimy

Wideo

Play Video

Recenzje

Wkrótce uzupełnimy

Galeria